Jelenlegi hely

Osztálypontverseny

Esemény 5.a 5.b 5.c 6.a 6.b 6.c 7.a 7.b 8.a 8.b Megjegyzés
Szüreti Mulatság - osztályfeladatok 75 75 75 100 50 50 100 50 50 25 vetélkedők szervezése, teaház, büfé, mustkészítés, stb.
KRESZ vetélkedő a Szüreti Mulatságon 5 0 20 5 5 10 5 0 0 15
Szüreti vetélkedő 15 15 10 15 0 5 5 20 20 15
Papírgyűjtési ügyelet és konténer pakolás 50 25 25 25 50 75 25 25 0 25
Papírgyűjtési eredmények (kg és akciós pontok) 238 342 214 238 53 186 241 393 31 189
Október 6. Aradi Vértanúk rádiós megemlékezés 0 0 0 0 50 0 0 0 0 0
Bolyai területi matematika csapatverseny 275 220 225 0 50 50 40 80 0 80 pontozás: kerületi részvétel és budapesti helyezés
Helyesírási házi verseny 35 55 15 0 0 85 45 0 0 0
Október 23. műsor 0 0 20 0 0 0 0 20 200 200
Házi versmondó verseny 55 0 0 10 20 0 15 5 0 0
Mezei futóverseny (kerületi) 20 30 0 40 10 0 10 0 55 0
Kerületi úszóverseny, 7-8. osztály 0 0 0 0 0 0 0 0 110 0 Farkas Bálint, 1. és 3. hely
Kerületi III. korcsoportos labdarúgó verseny 70 80 60 90 100 60 0 0 0 0
Röplabda bajnokság IV. korcsoport 0 0 0 0 0 0 40 40 0 100
Lány foci bajnokság, kerületi 40 0 30 0 0 20 10 0 0 20
Kerületi úszóverseny 5-6. osztály 0 40 0 10 10 95 0 0 0 0 Fűzy Krisztián 6.c mellúszás 2. hely, pillangó úszás 3. hely
Bolyai területi anyanyelvi csapatverseny 0 80 40 85 0 0 20 0 0 0
Mikulás napi műsor 0 0 0 200 200 200 0 0 0 0
Őszi (Halloween) és Karácsonyi iskolai dekoráció 0 0 0 0 0 0 100 0 0 0
Luca nap feladatok ellátása 30 30 50 50 50 50 40 40 40 50
Luca napi vetélkedők 25 30 35 5 5 5 5 15 25 5 Boszorkányverseny és népszokások vetélkedő
Német szavalóverseny - házi 0 30 0 10 25 0 20 0 0 15
Ókori Kelet házi történelem verseny 40 80 75 0 0 0 0 0 0 0
Magyar Kultúra Napja - rádiós műsor 0 0 50 0 0 0 0 0 0 0
Budapesti Diákolimpia - úszás 0 0 0 0 0 150 0 0 0 0 Fűzy Krisztián 6.c mellúszás 2. hely, pillangó úszás 6. hely
Kerületi Diákolimpia III. korcsoport lány röplabda 0 0 0 65 0 45 0 0 0 0
Angol kerületi verseny 5-6. osztály 30 0 0 85 0 55 0 0 0 0
Bolyai természettudományi, informatikai és matematika verseny 0 0 0 0 0 0 0 0 135 220
Ókori Kelet - kerületi történelem verseny 0 110 0 0 0 0 0 0 0 0
Pangea házi matematika verseny 40 60 25 15 65 15 15 15 40 45
Március 15. műsor 0 0 0 0 0 0 200 200 0 0
Országos Diákolimpia Úszóverseny 0 0 0 0 0 100 0 0 0 0 Füzy Krisztián 6. hely mellúszás
Zrínyi területi matematika verseny 60 245 120 40 0 40 90 110 0 215
Ókori Kelet Területi történelem verseny 0 135 0 0 0 0 0 0 0 0
Prózamondó verseny - kerületi 0 0 0 0 0 0 65 0 0 0
Hevesy György kerületi kémia verseny 0 0 0 0 0 0 0 0 70 65
Környezetvédelmi verseny - Bp. - Pest megyei + közép-magyarországi régió 0 270 0 50 50 50 0 0 0 50 2. hely (200 induló csapatból)
Országos és budapesti LOGO (informatika) verseny 0 175 100 0 0 0 180 0 0 190
Katasztrófavédelmi vetélkedő 0 0 0 0 0 0 0 0 100 0
Fejér Lipót Kerületi matematika verseny 0 105 0 0 0 60 45 20 0 60
Kerületi Prózamondó 0 0 20 0 0 0 85 0 0 20
"Szívdesszert" versmondó kerületi verseny 0 0 0 0 0 0 40 0 0 20
Természetismeret/Biológia házi verseny 0 25 0 0 25 25 0 45 0 0
Matematika házi verseny 40 90 35 0 0 0 0 0 0 0
Angol házi verseny (6. oszt.) 0 0 0 35 0 35 0 0 0 0
Szent László történelem házi verseny 0 0 0 35 25 30 0 0 0 0
Bókay Árpád angol házi verseny 60 10 45 40 5 45 0 95 0 85
"Föltámadott a tenger" - országos történelmi csapatv. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 200
Horváth Mihály tehetséggondozó történelem verseny 0 0 0 165 0 0 0 0 0 0
Európán át! - angol-földrajz vetélkedő 0 0 0 0 0 0 0 130 0 0
Szent László kerületi történelem verseny 0 0 0 95 0 0 0 0 0 0
Kerületi 7-8. osztályos angol nyelvi verseny 0 0 0 0 0 0 0 60 85 0
Angol kerületi országismereti vetélkedő 0 0 0 0 0 0 0 160 0 0
Országos történelem verseny budapesti forduló 0 0 0 0 0 0 0 0 50 0
Országos történelem verseny budapesti forduló 0 0 0 0 0 0 0 0 50 0
1203 2357
1289
1508 848
1541
1 441
1523 1061 1909