Jelenlegi hely

Tanév Típus Helyezés Tanuló Osztály Tantárgy Verseny Felkészítő
2016/2017 országos 1 Suszter Bálint 4.b informatika Országos Logo Programozás Suszter Balázs
2016/2017 országos 13 Fehér Helka, Kiss Zsófia, Kiss Teodóra, Suszter Bálint 4.b matematika Bolyai Matematika Országos Csapatverseny Grasselly Emese
2016/2017 országos 13 Körmöczy Kinga 8.a történelem Horváth Mihály Múzeumbarát Tehetséggondozó Tört. verseny Horváth Péter, Wágnerné Zankó Adrien
2016/2017 országos 16 Bucherna Eliza 6.a matematika Pangea Szirmai Judit
2016/2017 országos 22 Fehér Flóra, Györffy Levente, Nagy Sebestyén, Varga Gergő 7.b történelem Országos Történelem csapatverseny (Hunyadiak kora) Ilkeiné Kupai Valéria
2016/2017 országos 33 Vada Viola Panna, Bírócsák Marcell, Mészáros Dorottya 6.a matematika Szabadtéri verseny Szirmai Judit
2016/2017 országos 58 Balogh-Szabó Levente 6.a informatika Országos Logo Programozás Suszter Balázs
2016/2017 budapesti 1 Suszter Bálint 4.b informatika Budpesti Logo Programozás Suszter Balázs
2016/2017 budapesti 2 Pesti Gergely 8.b német nyelv Német Tanulmányi verseny Thomann Julianna
2016/2017 budapesti 4 Farkas Bálint 7.a sport Diákolimpia Úszás Barbócz Judit
2016/2017 budapesti 8 Balogh-Szabó Levente 6.a informatika Logo Programozás Suszter Balázs
2016/2017 budapesti 9 Abdalla Rami 7.a történelem Országos Történelmi Verseny Ilkeiné Kupai Valéria
2016/2017 budapesti 10 Perna Dániel 7.a sport Diákolimpia mellúszás Barbócz Judit
2016/2017 területi 1 Fehér Helka, Kiss Zsófia, Kiss Teodóra, Suszter Bálint 4.b matematika Bolyai Matematika Területi Csapatverseny Grasselly Emese
2016/2017 területi 2 Illés Balázs, Bornemisza Zsófia, Körösi Nikolett, Rudolf Zsolt 4.c matematika Bolyai Matematika Csapatverseny Kiss Gáborné Vizi Mária
2016/2017 területi 4 Szokola Dorka 8.a matematika Bólyai Komplex Verseny Szirmai Judit
2016/2017 területi 4 Vada Virág, Perger Petra, Pesti Gergely Norbert, Fábián Olivér, Szokola Dorka, Körmöczy Kinga, Fehér Benedek 8.a, 8.b természettudományos tantárgyak Bolyai Komplex Csapatverseny
2016/2017 területi 5 Deák Anna, Fehér Benedek, Nagy Sebestyén, Nagy Gergő 7.a, 7.b matematika Bolyai Matematika Csapatverseny Veres Ildikó
2016/2017 területi 6 Mamira Máté, Szabó Balázs, Szilágyi Bálint, Kinics Dániel 4.b matematika Bolyai Matematika Területi Csapatverseny Grasselly Emese
2016/2017 területi 7 Fehér Benedek 7.b informatika Bolyai Komplex Verseny Suszter Balázs
2016/2017 területi 7 Mogyoróssy Eszter, Vada Virág, Perger Petra, Steiner Bernadett 8.a, 8.b matematika Bolyai Matematika Csapatverseny Szirmai Judit, Veres Ildikó
2016/2017 területi 9 Suszter Bálint 4.b matematika Zrinyi Matek Területi verseny Grasselly Emese
2016/2017 területi 11 Vada Virág, Mogyoróssy Eszter, Perger Petra, Pesti Gergely Norbert 8.b magyar nyelv Bólyai Verseny Horváth Péter
2016/2017 területi 14 Birócsák Marcell Attila 6.a matematika Zrinyi Ilona Matematikaverseny Szirmai Judit
2016/2017 területi 21 Fehér Flóra, Marcis Anna, Nagy Sebestyén, Ressely Fanni 7.b magyar nyelv Bolyai csapatverseny Téren Gyöngyi
2016/2017 területi 25 Kiss Angéla, Leányfalvi Larissza, Pluhár Anna, Bírócsák Marcell 6.a magyar nyelv Bolyai csapatverseny Suszter Balázs
2016/2017 kerületi Varga Melinda 7.a magyar nyelv Helyesírási Verseny Téren Gyöngyi
2016/2017 kerületi 1 Lugosfalvi Lilla 5.a sport Kerületi atlétika négytusa egyéni összetett Barbócz Judit
2016/2017 kerületi 1 Bazsó Lívia, Kiss Veronika, Hajas Gergő, Puréber Tamás 1.a, 1.b irodalom Játékos, komplex mesevetélkedő Kaszap Lívia, Kolláth Mariann
2016/2017 kerületi 1 Király Blanka Nikolett , Kökényesi Lívia Regina, Nagy Kíra Hanga , Pál Hanna Petra, Radó Fanni , Tarnai Zsófi Anna , Végh Regina 3.b néprajz Népi gyermekjátékok Krakker Anna
2016/2017 kerületi 1 Tóth Koppány Ákos 3.b sport Diákolimpia hátúszás Dudás Péter
2016/2017 kerületi 1 Pesti Gergely 8.b történelem Országos Történelmi Verseny Ilkeiné Kupai Valéria
2016/2017 kerületi 1 Abdala Rami 7.a történelem Országos Történelmi Verseny Ilkeiné Kupai Valéria
2016/2017 kerületi 1 Bertalan Viktória 8.a angol nyelv Angol tanulmányi verseny (emelt óraszám) Wágnerné Zankó Adrien
2016/2017 kerületi 1 Laky Zsombor, Szabó Balázs, Vada Vince, Szilágyi Bálint, Mamira Máté, Albutiu Péter, Bordé Ábel, Illés Balázs, Arany-Tóth Balázs, Könyű Márton, Rudolf László Zsolt 2.a, 3.b, 4.a, 4.b, 4.c sport II. korcsoportos Kerületi szivacskézilabda Ádám Mónika
2016/2017 kerületi 1 Koltai Norbert 5.c sport Kerületi Judo verseny Dudás Péter
2016/2017 kerületi 1 Andi Zorka 2.a irodalom Kerületi Mesemondó Tímár Krisztina
2016/2017 kerületi 1 Gál Nóra 8.b német nyelv Német Szavaló verseny Thomann Julianna
2016/2017 kerületi 2 Vada Viola Panna, Mészáros Dóra, Bírócsák Marcell 6.a történelem Szent László Havril István
2016/2017 kerületi 2 Nagy Dániel, Szijártó Gyula, Bodnár Géza, Olláry Vilmos, Orosz Gergő, Pozsgai Dávid, Arany-Tóth Bence, Urbán Barna, Szabó Balázs, Laky Zsombor, Vada Vince, Bordé Ábel 4.a, 4.b, 5.a, 5.b, 6.a, 6.b sport III. Korcsoportos kerületi kézilabda Ádám Mónika
2016/2017 kerületi 2 Pesti Gergely 8.b német nyelv Német nyelvű társalgási verseny Thomann Julianna
2016/2017 kerületi 2 Koltai Viktória 5.c sport Kerületi Judo verseny Barbócz Judit
2016/2017 kerületi 2 Nyiri Zsombor 3.b sport Kerületi Judo verseny Dudás Péter
2016/2017 kerületi 2 Faragó Dániel 8.c angol nyelv Kerületi angol nyelvi verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2016/2017 kerületi 2 Olláry Vilmos 5.a német nyelv Német Szavaló verseny Thomann Julianna
2016/2017 kerületi 2 Kiss Veronika 1.a irodalom Kerületi Mesemondó verseny Kolláth Mariann
2016/2017 kerületi 3 Deák Anna 7.b német nyelv Német Szavaló verseny Thomann Julianna
2016/2017 kerületi 3 Pesti Gergely, Horváth Petra 8.b informatika Kerületi Diákhét - Legyen Ön Is Milliomos Suszter Balázs
2016/2017 kerületi 3 Kiss Teodóra 4.b rajz Kerületi Rajzverseny Pasqualetti Andrea
2016/2017 kerületi 3 Kovács Róza 4.b rajz A kerület gyermek szemmel rajzpályázat Pasqualetti Andrea
2016/2017 kerületi 3 Farkas Bálint 7.a sport Diákolimpia pillangóúszás Barbócz Judit
2016/2017 kerületi 3 Urbán András, Könyű Márton, Arany-Tóth Balázs, Fehér Ámos, Kindler Máté, Vörös Gergely, Beke Milán, Rajki Ármin, Abdalla Zakariya 1.a, 1.b, 2.a, 3.b sport Szivacskézilabda Bajnokság Ádám Mónika
2016/2017 kerületi 3 Tóth Koppány 3.b sport Diákolimpia gyorsúszás Barbócz Judit
2016/2017 kerületi 3 Nagy Sebestyén 7.b német nyelv Német nyelvű társalgási verseny Thomann Julianna
2016/2017 kerületi 3 Bordé Ábel 4.a irodalom Kerületi versmondó verseny Nagyághy Katalin
2016/2017 kerületi 3 Nagy Nikolett 6.b angol nyelv Kerületi angol nyelvi verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2016/2017 kerületi 3 Nyiri Soma 3.a sport Kerületi Judo verseny Smidl Ildikó
2016/2017 kerületi 3 Szabó Marcell 4.b sport Diákolimpia Mezei Futóverseny Pasqualetti Andrea
2016/2017 kerületi 3 Fehér Benedek 7.b fizika Kerületi Fizikaaverseny Veres Ildikó
2016/2017 kerületi 4 Füzy Krisztián 5.c sport Diákolimpia mellúszás Barbócz Judit
2016/2017 kerületi 4 Ódor Zoé 3.b sport Diákolimpia mellúszás Dudás Péter
2016/2017 kerületi 4 Perna Dániel 7.a sport Diákolimpia mellúszás Barbócz Judit
2016/2017 kerületi 4 Bakóczi Bence, Pothóczki Ábel, Maródi Milán, Holes Milán Botond, Hadrévi Roland, Balogh-Szabó Levente, Kovács Júli, Náfrádi Csaba 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 8.a, 8.b sport Kerületi Vizilabda Barbócz Judit
2016/2017 kerületi 4 Palczert Mátyás, Majdán Marcell, Olláry Samu, Ternyák Zétény 2.a, 3.a, 3.b sport Kerületi sakk csapatverseny
2016/2017 kerületi 4 Farkas Bálint, Perna Dániel, Abdalla Rami, Oravecz Gergő 7.a sport Diákolimpia úszás váltó Barbócz Judit
2016/2017 kerületi 4 Korom Regina, Nemes Viola, Novákovics Nelli 4.a, 4.b, 4.c természetismeret Kerületi Természetismereti verseny Csontosné Slakta Tünde, Grasselly Emese, Lakatosné Garadnay Erzsébet
2016/2017 kerületi 4 Hinel Gabriella 7.a angol nyelv Angol nyelvi verseny , emelt óraszámú Wágnerné Zankó Adrien
2016/2017 kerületi 4 Faragó Dániel, Duró Tamara, Halmi Zsuzsanna, Vas Bálint 8.c angol nyelv "Európán át" angol nyelvi földrajz verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2016/2017 kerületi 5 Lugosfalvi Lilla, Abdalla Amna, Tímár Szonja, Radó Szonja, Lakatos Panka, Ulicska Luca 4.a, 4.b, 5.a, 5.b, 5.c sport Kerületi atlétika négytusa csapatverseny Barbócz Judit
2016/2017 kerületi 5 Arany-Tóth Balázs 2.a sport Kerületi Síverseny Tímár Krisztina
2016/2017 kerületi 5 Füzzy Krisztián 5.c sport Diákolimpia hátúszás Barbócz Judit
2016/2017 kerületi 5 Mogyoróssy Eszter, Sinka Fruzsina, Perger Petra, Horváth Petra, Marczis Anna, Fejes Fruzsina 7.b, 8.a, 8.b sport Kerületi atlétika öttusa csapatverseny Ádám Mónika
2016/2017 kerületi 5 Heincz Olivér 3.b sport Diákolimpia mellúszás Dudás Péter
2016/2017 kerületi 5 Neumann Zsófia 2.a sport Diákolimpia mellúszás Barbócz Judit
2016/2017 kerületi 5 Birócsák Marcell Attila 6.a matematika Fejér Lipót Matematikaverseny Szirmai Judit
2016/2017 kerületi 5 Korom Regina 4.b sport Diákolimpia hátúszás Pasqualetti Andrea
2016/2017 kerületi 5 Sofró Dániel 2.a matematika Kerületi Matematikaverseny Hunglerné Doncsó Rita
2016/2017 kerületi 6 Nagy Dániel, Szijgyártó Gyula, Bodnár Géza, Urbán Barna, Veres Zoltán, Tóth Áron 6.a, 6.b sport Kerületi atlétika négytusa csapatverseny Ádám Mónika
2016/2017 kerületi 6 Bánk Szandi, Bajusz Lili, Kőrösi Klaudia, Gömöri Barbara, Gál Nóra, Farkas Dóri, Hartai Nikolett, Nagy Csenge, Marczis Panna, Erdei Viki 7.b, 8.b, 8.c sport Rőplabda Ádám Mónika
2016/2017 kerületi 6 Heincz Olivér 3.b sport Diákolimpia gyorsúszás Dudás Péter
2016/2017 kerületi 6 Steiner Bernadett 8.a matematika Fejér Lipót Matematikaverseny Szirmai Judit
2016/2017 kerületi 6 Szőke Huba 5.a angol nyelv Kerületi angol nyelvi verseny Porkolábné Jakus Ildikó
2016/2017 kerületi 6 Halmi Zsuzsanna 8.c angol nyelv Angol nyelvi verseny , emelt óraszámú Wágnerné Zankó Adrien
2016/2017 kerületi 6 Milkovits Borka 2.b matematika Kerületi Matematikaverseny Hámoriné Szabó Anikó
2016/2017 kerületi 6 Abdalla Amna, Tóth-Milei Iringó Hanga, Maródi Mira, Fehér Helka 4.a, 4.b sport Kerületi Iharos Sándor mezeifutóverseny Nagyághy Katalin, Pasqualetti Andrea
2016/2017 kerületi 6 Birócsák Marcell Attila 6.a német nyelv Német Tanulmányi Sasvári Márta
2016/2017 kerületi 6 Mogyoróssy Eszter, Sinka Fruzsina, Fejes Fruzsina, Vada Virág 8.a, 8.b sport Kerületi Mezei futóverseny Ádám Mónika
2016/2017 kerületi 7 Arany-Tóth Balázs, Balogh-Szabó Máté, Varjasi Kata 2.a, 2.b környezetismeret Kerületi Természetismereti Verseny Hámoriné Szabó Anikó, Hunglerné Doncsó Rita
2016/2017 kerületi 8 Abdalla Amna 4.b sport Kerületi Futóverseny Pasqualetti Andrea
2016/2017 kerületi 8 Varga Gergő 7.b fizika Kerületi Fizikaaverseny Veres Ildikó
2016/2017 kerületi 9 Deák Anna 7.b matematika Fejér Lipót Matematikaverseny Veres Ildikó
2016/2017 kerületi 10 Surányi Gergő 7.a fizika Kerületi Fizikaaverseny Veres Ildikó
2016/2017 kerületi 10 Szokola Dorka 8.a matematika Fejér Lipót Matematikaverseny Szirmai Judit
2016/2017 kerületi 10 Kiss Levente 5.c matematika Fejér Lipót Matematikaverseny Szirmai Judit
2016/2017 kerületi 10 Kiss Levente 5.c matematika Fejér Lipót Matematikaverseny Szirmai Judit
2016/2017 kerületi arany minősítés Korok Nikolett, Füstös Zsófia, Horváth Gergő, Szerdahelyi Zoltán 5.a irodalom Arany 200 Vetélkedő Horváth Péter
2016/2017 kerületi arany minősítés Jakubovics Petra 4.b rajz Iskolai élményeim rajzpályázat Pasqualetti Andrea
2016/2017 kerületi arany minősítés Turi Bálint 4.b rajz Iskolai élményeim rajzpályázat Pasqualetti Andrea
2016/2017 kerületi arany minősítés Poller Szilárd 4.b rajz Iskolai élményeim rajzpályázat Pasqualetti Andrea
2016/2017 kerületi ezüst minősítés Bucherna Eliza, Vada Panna, Veres Zoltán, Szerdahelyi Péter 6.a irodalom Arany 200 Vetélkedő Suszter Balázs
2016/2017 kerületi bronz minősítés Kiss Angéla, Leányfalvi Larissza, Bírócsák Marcell, Varga Dániel 6.a irodalom Arany 200 Vetélkedő Suszter Balázs
2016/2017 kerületi különdíj Pécs Eszter 4.b rajz A kerület gyermek szemmel rajzpályázat Pasqualetti Andrea
2016/2017 kerületi különdíj Szilágyi Bálint rajz A kerület gyermek szemmel rajzpályázat Pasqualetti Andrea
2016/2017 kerületi különdíj Szilágyi Bálint 4.b rajz A kerület gyermek szemmel rajzpályázat Pasqualetti Andrea
2016/2017 kerületi különdíj Neumann Zsófia 2.a magyar nyelv Kerületi Versmondó Verseny Tímár Krisztina
2016/2017 házi 1 Korok Nikolett 5.a irodalom Bókay Vers- és Prózamondó Verseny Horváth Péter
2016/2017 házi 1 Kiss Veronika 1.a rajz Bókay Házi Rajzverseny Kolláth Mariann
2016/2017 házi 1 Nemes Noémi 6.b angol nyelv Bókay Angol veseny Porkolábné Jakus Ildikó
2016/2017 házi 1 Bírócsák Marcell 6.a magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny Suszter Balázs
2016/2017 házi 1 Jatkovics Bianka 2.a rajz Bókay Házi Rajzverseny Hunglerné Doncsó Rita
2016/2017 házi 1 Kollár Zsófia 7.a angol nyelv Bókay Angol veseny Wágnerné Zankó Adrien
2016/2017 házi 1 Kiss Levente 5.c matematika Pangea Házi verseny
2016/2017 házi 1 Varga Melinda 7.a magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny Téren Gyöngyi
2016/2017 házi 1 Bucherna Eliza 6.a német nyelv Német Versmondó verseny Ilkeiné Kupai Valéria
2016/2017 házi 1 Bertalan Viktória 8.a angol nyelv Bókay Angol veseny Wágnerné Zankó Adrien
2016/2017 házi 1 Ördög András 3.b rajz Bókay Házi Rajzverseny Krakker Anna
2016/2017 házi 1 Kiss Veronika 1.a irodalom Bókay Házi Mesemondó verseny Kolláth Mariann
2016/2017 házi 1 Gál Nóra 8.b német nyelv Német Versmondó verseny Thomann Julianna
2016/2017 házi 1 Nagy Alexandra 8.c magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny Suszter Balázs
2016/2017 házi 1 Andi Zorka 2.a irodalom Bókay Házi Mesemondó verseny Tímár Krisztina
2016/2017 házi 1 Suszter Bálint 4.b matematika Bókay Házi matematika verseny Grasselly Emese
2016/2017 házi 1 Kiss Teodóra 4.b rajz Bókay Házi Rajzverseny Pasqualetti Andrea
2016/2017 házi 1 Kiss Teodóra 4.b irodalom Bókay Házi Mesemondó verseny Grasselly Emese
2016/2017 házi 1 Neumann Zsófia 2.a irodalom Bókay Házi Versmondó verseny Tímár Krisztina
2016/2017 házi 1 Varga Melinda 7.a irodalom Bókay Vers- és Prózamondó Verseny Téren Gyöngyi
2016/2017 házi 1 Kiss Levente 5.c magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny Horváth Péter
2016/2017 házi 1 Borbé Ábel 4.a irodalom Bókay Házi Versmondó verseny Nagyághy Katalin
2016/2017 házi 1 Halich Nikolett 5.c angol nyelv Bókay Angol veseny Ujvári Rita
2016/2017 házi 2 Szalay Domonkos 5.c angol nyelv Bókay Angol veseny Wágnerné Zankó Adrien
2016/2017 házi 2 Horváth Zsófia 1.b rajz Bókay Házi Rajzverseny Kaszap Lívia
2016/2017 házi 2 Viszkok Tünde 5.b magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny Czékus Lívia
2016/2017 házi 2 Nagy Nikolett 6.b angol nyelv Bolyai csapatverseny Porkolábné Jakus Ildikó
2016/2017 házi 2 Szerdahelyi Péter 6.a magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny Suszter Balázs
2016/2017 házi 2 Szenczi Zalán 2.b rajz Bókay Házi Rajzverseny Balatoni Brigitta
2016/2017 házi 2 Tóth Fanni 7.a angol nyelv Bolyai csapatverseny Wágnerné Zankó Adrien
2016/2017 házi 2 Kala Ádám 2.b rajz Bókay Házi Rajzverseny Balatoni Brigitta
2016/2017 házi 2 Fehér Flóra 7.b magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny Téren Gyöngyi
2016/2017 házi 2 Halmi Zsuzsanna 8.c angol nyelv Bókay Angol veseny Wágnerné Zankó Adrien
2016/2017 házi 2 Borbély Kira 3.b rajz Bókay Házi Rajzverseny Krakker Anna
2016/2017 házi 2 Olláry Vilmos 5.a német nyelv Német Versmondó verseny Thomann Julianna
2016/2017 házi 2 Halmi Zsuzsanna 8.c magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny Suszter Balázs
2016/2017 házi 2 Jakubovics Petra 4.b rajz Bókay Házi Rajzverseny Pasqualetti Andrea
2016/2017 házi 2 Deák Anna 7.b német nyelv Német Versmondó verseny Thomann Julianna
2016/2017 házi 2 Váradi Kata 1.b irodalom Bókay Házi Versmondó verseny Kaszap Lívia
2016/2017 házi 2 Kiss Teodóra 4.b irodalom Házi Versmondó Versenyen Grasselly Emese
2016/2017 házi 3 Füstös Zsófia 5.a irodalom Bókay Vers- és Prózamondó Verseny Horváth Péter
2016/2017 házi 3 Pálházi Balázs 5.a angol nyelv Bókay Angol veseny Porkolábné Jakus Ildikó
2016/2017 házi 3 Heincz Olivia 1.a rajz Bókay Házi Rajzverseny Kolláth Mariann
2016/2017 házi 3 Poller Dénes 6.b angol nyelv Bolyai csapatverseny Porkolábné Jakus Ildikó
2016/2017 házi 3 Huszár Dorina 6.b magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny Baldaváriné Juhász Éva
2016/2017 házi 3 Hinel Gabriella 7.a angol nyelv Bókay Angol veseny Wágnerné Zankó Adrien
2016/2017 házi 3 Végh Júlia 2.a rajz Bókay Házi Rajzverseny Hunglerné Doncsó Rita
2016/2017 házi 3 Marczis Anna 7.b magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny Téren Gyöngyi
2016/2017 házi 3 Tóth Bence 8.c angol nyelv Bókay Angol veseny Porkolábné Jakus Ildikó
2016/2017 házi 3 Bróder Nóra 6.a német nyelv Német Versmondó verseny Sasvári Márta
2016/2017 házi 3 Ulicska Luca 4.a rajz Bókay Házi Rajzverseny Nagyághy Katalin
2016/2017 házi 3 Kalmár Laura Lujza 5.b német nyelv Német Versmondó verseny Sasvári Márta
2016/2017 házi 3 Varjasi Kata 2.b irodalom Bókay Házi Versmondó verseny Balatoni Brigitta
2016/2017 házi 3 Orsolya-Székely Ábel 5.a magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny Horváth Péter
2016/2017 házi 3 Maczkó Ábel 3.a irodalom Bókay Házi Versmondó verseny Nagyné Tekulics Irén
2016/2017 házi 3 Majer István 8.a magyar nyelv Bókay Helyesírás Verseny Horváth Péter
2016/2017 házi különdíj Rózsavölgyi Aliz Gréta 1.a irodalom Bókay Vers- és Prózamondó Verseny Kolláth Mariann
2016/2017 házi különdíj Menzak Vivien 1.a rajz Bókay Házi Rajzverseny Kolláth Mariann
2016/2017 házi különdíj Illés Balázs 4.c rajz Bókay Házi Rajzverseny Kiss Gáborné Vizi Mária
2016/2017 egyéb sportversenyek 1 Marczis Anna 7.b sport Országos Bajnokság Wado Karate verseny
2016/2017 egyéb sportversenyek 1 Bakóczi Kata 7.b sport Országos Látványt-tánc Bajnokság
2016/2017 egyéb sportversenyek 1 Marczis Anna 7.b sport Európa Bajnokság Wado Karate verseny
2016/2017 egyéb sportversenyek 2 Erdei Viktória, Hotváth Gréta, Deák Anna, Nemes Noémi, Huszár Dorina, Németh Bernadett 5.c, 6.b, 7.b sport Kerületi Akrobatikus Rock and Roll Bajnokság
2016/2017 egyéb sportversenyek 2 Reselly Fanni 7.b sport Országos Táncművészeti bajnokság Felnőtt kategória színpadtánc
2016/2017 egyéb sportversenyek 3 Bakóczi Kata 7.b sport Világ Látvány-tánc Bajnokság
2016/2017 egyéb sportversenyek 3 Reselly Fanni 7.b sport Kindertojás Fesztivál színpadi tánc kategória