Jelenlegi hely

Tanév Típus Helyezés Tanuló Osztály Tantárgy Verseny Felkészítő
2018/2019 Horváth Zsófia 3.b Versmondó verseny 3-4 o. Krakker Anna
2018/2019 országos 1 Fodor Lora 6.c irodalom Időgép Meseíró pályázat Suszter Balázs
2018/2019 országos 2 Illés Balázs 6.c informatika Hódítsd meg a biteket! (online) Suszter Balázs
2018/2019 országos 4 Kiss Teodóra 6.b informatika Hódítsd meg a biteket! (online) Suszter Balázs
2018/2019 országos 6 Sebestyén Máté 6.c informatika Hódítsd meg a biteket! (online) Suszter Balázs
2018/2019 országos 7 Deák Zsombor 4.a informatika Hódítsd meg a biteket! (online) Hámoriné Szabó Anikó
2018/2019 országos 8 Palányi Evelin 4.a informatika Hódítsd meg a biteket! (online) Hámoriné Szabó Anikó
2018/2019 országos 8 Ternyák Zétény 4.a informatika Hódítsd meg a biteket! (online) Hámoriné Szabó Anikó
2018/2019 országos 10 Kiss Teodóra, Kiss Zsófia, Fehér Helka, Mihály Blanka 6.b matematika Bolyai Matematika csapatverseny Veres Ildikó
2018/2019 területi 1 Kiss Zsófia, Kiss Teodóra, Fehér Helka, Mihály Blanka 6.b matematika Bolyai Matematika csapatverseny Veres Ildikó
2018/2019 területi 2 Suszter Bálint , Mamira Máté , Kiss Teodóra, Szilágyi Bálint 6.b magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Téren Gyöngyi
2018/2019 területi 2 Sofró Dániel, Rashid Dávid, Varga Emese, Tóth Barnabás 4.a matematika Bolyai Matematika csapatverseny Hámoriné Szabó Anikó
2018/2019 területi 3 Kinics Dániel, Suszter Bálint, Szilágyi Bálint, Mamira Máté 6.b matematika Bólyai Matematika csapatverseny Veres Ildikó
2018/2019 területi 5 Novákovics Nelli, Ulicska Luca, Hadjadj-Aoul Sihem, Horváth Luca 6.a matematika Bólyai Matematika csapatverseny Seresné Patkó Ildikó
2018/2019 területi 7 Hajas Gergő, Vas Ádám, Bognár Júlia, F. Nagy Sára 3.b matematika Bolyai Matematika csapatverseny Csigóné Vörös Anita
2018/2019 területi 12 Kiss Veronika, Rajki Petra, Vics Eszter, Abdalla Zakariya 3.a matematika Bólyai Matematika csapatverseny Kállayné Pápai Márta
2018/2019 területi 13 Beke Milán, Puréber Tamás, Majdán Gréta, Basa Nóra 3.b matematika Bolyai Matematika csapatverseny Csigóné Vörös Anita
2018/2019 területi 14 Nagy Nikolett , Huszár Dorina, Adamecz Tamás, Fehér Illés 8.b matematika Bólyai Matematika csapatverseny Szirmai Judit
2018/2019 területi 15 Bucherna Eliza, Vada Viola Panka, Mészáros Dorottya 8.a matematika Bólyai Matematika csapatverseny Szirmai Judit
2018/2019 területi 17 Körösi Nikolett , Bornemisza Zsófia , Marczis Júlia, Varga Zsófia 6.c magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Suszter Balázs
2018/2019 területi 18 Fodor Lora, Nemes Viola, Bódi Hanga, Varga Linda 6.c magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Suszter Balázs
2018/2019 területi 18 Finch Laura, Füstös Zsófia, Gáll Timea, Lugosfalvi Lilla 7.a magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Horváth Péter
2018/2019 területi 20 Sebestyén Máté, Illés Balázs, Fodor Lora, Nemes Viola 6.c matematika Bolyai Matematika csapatverseny Szirmai Judit
2018/2019 területi 21 Sinha Veronika, Görhöny Csenge, Földvári-Nagy Anna, Szokola Lina 3.b matematika Bolyai Matematika csapatverseny Csigóné Vörös Anita
2018/2019 területi 22 Kiss Benedek Roland, Ternyák Zétény, Vékony Ádám 4.a matematika Bólyai Matematika csapatverseny Hámoriné Szabó Anikó
2018/2019 területi 22 Kovács Róza, Abdalla Amna, Fehér Helka, Kiss Zsófia 6.b magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Téren Gyöngyi
2018/2019 területi 23 Olláry Samu, Heincz Olivér , Gémesi Márton , Fehér Ámos 5.b magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Téren Gyöngyi
2018/2019 területi 23 Bordé Ábel, Matula Márk, Lakatos László, Németh Csaba 6.a magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Horváth Péter
2018/2019 területi 24 Bucherna Eliza, Debri Kinga, Szerdahelyi Péter, Balogh-Szabó Levente 8.a magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Suszter Balázs
2018/2019 területi 24 Horváth Gergely, Kovács Aurél, Olláry Vilmos, Lévay Zétény 7.a matematika Bólyai Matematika csapatverseny Veres Ildikó
2018/2019 területi 28 Vada Panna, Pluhár Anna, Szána Dóra, Bencsik Sára 8.a magyar nyelv Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Suszter Balázs
2018/2019 területi 31 Bálint-Deák Anna, Major Zita, Rauth Réka, Gillich Nóra 5.a matematika Bólyai Matematika csapatverseny Veres Ildikó
2018/2019 kerületi 1 Bordé Ábel 6.a irodalom Versmondó verseny Horváth Péter
2018/2019 kerületi ezüst minősítés Suszter Bálint, Papp Máté 6.b angol nyelv, informatika Angol-informatika verseny Papp Ildikó, Suszter Balázs
2018/2019 házi 1 Dávid Balázs 1.b rajz Bókay Rajzverseny Horváth Kinga
2018/2019 házi 1 Dudás Dorka 5.b irodalom Helyesírási verseny Téren Gyöngyi
2018/2019 házi 1 Dudás Dorka 5.b magyar nyelv Helyesírási verseny Téren Gyöngyi
2018/2019 házi 1 Horváth Zsófia 3.b irodalom Versmondó verseny 3-4 o. Krakker Anna
2018/2019 házi 1 Benedek Dóra 2.a rajz Bókay Rajzverseny Lakatosné Garadnay Erzsébet
2018/2019 házi 1 Suszter Bálint 6.b magyar nyelv Helyesírási verseny Téren Gyöngyi
2018/2019 házi 1 Bódi Kata 3.a rajz Bókay Rajzverseny Kolláth Mariann
2018/2019 házi 1 Kiss Levente 7.c magyar nyelv Helyesírási verseny Horváth Péter
2018/2019 házi 1 Jatkovics Bianka 4.a rajz Bókay Rajzverseny Burka Erika
2018/2019 házi 1 Szerdahelyi Péter 8.a magyar nyelv Helyesírási verseny Suszter Balázs
2018/2019 házi 1 Benedek Dóra 2.a irodalom Versmondó verseny 1-2o. Nagyághy Katalin
2018/2019 házi 2 Neumann Zsófia 4.a irodalom Versmondó verseny 3-4 o. Tímár Krisztina
2018/2019 házi 2 Kőnig Lia 1.b rajz Bókay Rajzverseny Horváth Kinga
2018/2019 házi 2 Gillich Nóra 5.a magyar nyelv Helyesírási verseny Téren Gyöngyi
2018/2019 házi 2 Csernus Alina 2.a rajz Bókay Rajzverseny Lakatosné Garadnay Erzsébet
2018/2019 házi 2 Varga Linda 6.c magyar nyelv Helyesírási verseny Suszter Balázs
2018/2019 házi 2 Kiss Veronika 3.a rajz Bókay Rajzverseny Kolláth Mariann
2018/2019 házi 2 Végh Júlia 4.a rajz Bókay Rajzverseny Burka Erika
2018/2019 házi 2 Nagy Nikolett 8.b magyar nyelv Helyesírási verseny Baldaváriné Juhász Éva
2018/2019 házi 2 Varga Lázár 1.a irodalom Versmondó verseny 1-2o. Baloghné Virág Erika
2018/2019 házi 3 Andi Zorka 4.a irodalom Versmondó verseny 3-4 o. Tímár Krisztina
2018/2019 házi 3 Hajdu Eszter 1.a rajz Bókay Rajzverseny Kaszap Lívia
2018/2019 házi 3 Fehér Ámos 5.b magyar nyelv Helyesírási verseny Téren Gyöngyi
2018/2019 házi 3 Fodor Abigél 2.c rajz Bókay Rajzverseny Kiss Gáborné Vizi Mária
2018/2019 házi 3 Jakubovics Petra 6.b magyar nyelv Helyesírási verseny Téren Gyöngyi
2018/2019 házi 3 Sinha Veronika 3.b rajz Bókay Rajzverseny Csigóné Vörös Anita
2018/2019 házi 3 Andi Zorka 4.a rajz Bókay Rajzverseny Burka Erika
2018/2019 házi 3 Balogh-Szabó Levente 8.a magyar nyelv Helyesírási verseny Suszter Balázs
2018/2019 házi 3 Fodor Abigail 2.c irodalom Versmondó verseny 1-2o. Gorzsás Mária
2018/2019 házi különdíj Gomány Armandó 4.a rajz Bókay Rajzverseny Burka Erika
2018/2019 házi különdíj Füstös Balázs 4.a Bókay Rajzverseny Burka Erika